Polikliniğimiz

MUSTAFA TUNCER DİŞ KLİNİKLERİ OLARAK MİSYONUMUZ:

Topluluklar sevgi ile kaynaşır, adaletle yaşar, dürüst çalışmakla ayakta kalır.

Mustafa Tuncer Diş Kliniği Ailesi olarak 10 yıla yakın hizmet hayatımızda, diş hekimliği tedavileri olarak gerek hastalarımızla, gerek güleryüzlü personelimizle biz bir aile olmayı başardık.

Kurucumuz Diş Hekimi Mustafa Tuncer’in “kendine yapılmayacak tedaviyi başkasına yapma” prensibi ile yola çıktığı bu süreçte, Mustafa Tuncer Diş Kliniği teknolojinin, 10 yıllık tecrübe ve bilgi birikiminin ışığında gelişmeye, yenilenmeye ve genişlemeye devam ederek hizmet kalitesini gün geçtikçe arttırmaktadır.
Dediğimiz gibi “Biz hastalarımızla birlikte bir aileyiz ve ailemizin gülümsemesi bizim için önemlidir.”

Antalya Diş Polikliniği
Polikliniğimiz 2005 yılında diş hekimimiz ve kurucumuz Mustafa Tuncer’in çabalarıyla kurulmuş olup, halen diş hekimilerimiz, dental teknisyenimiz , yardımcı personellerimiz olmak üzere geniş personel ağıyla gelişerek ve teknolojiyi takip ederek diş tedavi hizmetlerine devam etmektedir. Kalitemiz sunduğumuz hizmet ve hijyen anlayışını benimseyen polikliniğimiz de ileri ortodontik tedavi hariç tüm diş tedavileri özenle yapılmaktadır. Aynı zamanda kliniğimiz bünyesinde tüm protez işleri birinci elden diş teknisyenimiz tarafından yapılmaktadır. Yaptığımız hizmetin tamamen arkasındayız anlayışı ile oluşan beyin takımımız, teknolojiyi takip edip hizmet kalitesini her geçen gün arttırmak için çabalamaktadır.

Yol Tarifi Bizi Arayın Whatsapp